Stamboom Steinmeier/De Vries » Benjamin van de Kreke (1873-1965)

Persoonlijke gegevens Benjamin van de Kreke 

Bronnen 1, 2, 3, 4

Gezin van Benjamin van de Kreke

Hij is getrouwd met Maatje Verrijzer.

Zij zijn getrouwd op 17 november 1898 te Wolphaartsdijk (Zuid-Beveland), hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Benjamin van de Kreke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Benjamin van de Kreke

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Benjamin van de Kreke

Benjamin van de Kreke
1873-1965

1898

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Kreeke Web Site, Ingeborg Berger - van de Kreeke, Benjamin van de Kreeke, 11 juli 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Kreeke Web Site
    Stamboom: 6586970-1
  2. Suurmond Web Site, Benjamin van de Kreke, Benjamin van de Kreke, 23 januari 2014
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Suurmond Web Site
    Stamboom: Suurmond
  3. Dina Jacoba de Keizer Web Site, Luc Boer, Benjamin van de Kreeke, 23 januari 2014
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Dina Jacoba de Keizer Web Site
    Stamboom: Dina Jacoba de Keizer
  4. Suurmond Web Site, Benjamin van de Kreke, Benjamin Cornelis van de Kreke, 23 januari 2014
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Suurmond Web Site
    Stamboom: van de Kreke

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 februari 1873 lag rond de 1,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
    • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.
  • De temperatuur op 17 november 1898 lag rond de 9,0 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
    • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    • 6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
    • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 20 september 1965 lag tussen 2,8 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,0 uur zonneschijn (65%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 24 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Clube Desportivo Mafra.
    • 1 juni » Ontdekking van de kosmische achtergrondstraling door Arno Allan Penzias en Robert Woodrow Wilson; deze ontdekking bevestigt de theorie van de oerknal.
    • 28 juni » Prinses Beatrix verlooft zich met de Duitse diplomaat Claus van Amsberg.
    • 6 augustus » Het Beatles-album Help! komt uit.
    • 4 september » Bij wedstrijden in Debrecen scherpt Gyula Zsivótzky het wereldrecord kogelslingeren van de Amerikaanse atleet Harold Connolly (71,26 meter) aan tot 73,74 meter.
    • 24 november » Mobutu Sese Seko grijpt de macht in Congo.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Kreke


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Herman Steinmeier, "Stamboom Steinmeier/De Vries", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steinmeier/R2893.php : benaderd 18 oktober 2026), "Benjamin van de Kreke (1873-1965)".