Stamboom Steinmeier/De Vries » Martha Lemmer (1890-1983)

Persoonlijke gegevens Martha Lemmer 

Bron 1

Gezin van Martha Lemmer

Zij is getrouwd met Pieter Penny.

Zij zijn getrouwd


Notities over Martha Lemmer

birth:16 Jun 1890Kalamazoo, Kalamazoo, Michigan
parents:Leonard Lemmer, Cornelia Lemmer

name:Martha Lemmer
gender:Female
birth date:16 Jun 1890
birthplace:Kalamazoo, Kalamazoo, Michigan
father's name:Leonard Lemmer
mother's name:Cornelia Lemmer
indexing project (batch) number:C74821-8
system origin:Michigan-ODM
source film number:984136

birth:1890
marriage:23 Dec 1924Kalamazoo, Michigan

parents:Leonard Lemmer, Cornelia Hinch
spouse:Rufus Theodore Byer

name:Rufus Theodore Byer
event:Marriage
event date:23 Dec 1924
event place:Kalamazoo, Michigan
age:44
estimated birth year:1880
father:W H Byer
mother:Elizabeth V Walton
spouse:Martha Lemmer Garrelts
spouse's age:34
spouse's estimated birth year:1890
spouse's father:Leonard Lemmer
spouse's mother:Cornelia Hinch
digital folder number:4674178

marriage:Kalamazoo, Michigan

parents:Leonard Lemmer
spouse:Peter Penny

name:Peter Penny
event:Marriage
event place:Kalamazoo, Michigan
father:Cornelius Penny
spouse:Martha Lemmer Byers
spouse's father:Leonard Lemmer
digital folder number:4674178

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martha Lemmer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Heacock Web Site, Eleanor (DeRyke) Null Heacock, Martha Lemmer, 14 april 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Heacock Web Site
    Stamboom: Heacock-Null-3-15-2012

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 juni 1890 lag rond de 16,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
    • 10 juli » Wyoming wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 27 juli » Vincent van Gogh schiet zichzelf in de borst met een revolver. Aan zijn verwondingen overlijdt hij twee dagen later, op 29 juli.
    • 1 oktober » Het Yosemite National Park in de Amerikaanse staat Californië wordt opgericht.
    • 29 oktober » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen. Op 23 november van datzelfde jaar zou hij komen te overlijden.
    • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
  • De temperatuur op 11 augustus 1983 lag tussen 12,0 °C en 24,9 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (87%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 12 januari » Op de BRT wordt de eerste aflevering van het spelprogramma Hoger, lager uitgezonden.
    • 3 juli » De Amerikaanse atleet Calvin Smith verbetert het ruim 14½ jaar oude record op de 100 m sprint met 0,02 sec en brengt het op 9,93 sec.
    • 1 september » Korean Air-vlucht 007 wordt boven het grondgebied van de Sovjet-Unie neergeschoten, met 269 doden tot gevolg.
    • 28 september » De Angolese bevrijdingsbeweging UNITA laat 35 Portugese gijzelaars vrij.
    • 4 oktober » In Stockholm demonstreren 100.000 zakenmensen tegen het voorstel van de regering van premier Olaf Palme om investeringsfondsen op te richten die door de vakbonden beheerd zullen worden.
    • 6 oktober » De later met een Gouden Kalf bekroonde film De illusionist van regisseur Jos Stelling gaat in première.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lemmer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lemmer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lemmer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lemmer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Herman Steinmeier, "Stamboom Steinmeier/De Vries", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steinmeier/R1811.php : benaderd 17 maart 2026), "Martha Lemmer (1890-1983)".