Stamboom Steinmeier/De Vries » Henrietta Weessies (1905-1960)

Persoonlijke gegevens Henrietta Weessies 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
  • Zij is geboren op 2 april 1905.
  • Woonachtig:
    • Kalamazoo, Michigan, USA.
  • Zij is overleden juni 1960 in Kalamazoo, Michigan, USA (Age 55), zij was toen 55 jaar oud.
  • Zij is begraven op 27 juni 1960 in Riverside Cemetery (Section 11-238), Kalamazoo, Michigan, Verenigde Staten.
  • Een kind van Peter Weessies en Janna (Jennie) Groendijk

Gezin van Henrietta Weessies

Zij is getrouwd met Ebel Melles Marten Mulder.

Zij zijn getrouwd op 26 augustus 1927 te Kalamazoo, Michigan, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jean Dijkstra-Mulder  1930-2007 
  2. (Niet openbaar)
  3. ??  -1934
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. Ebel Mulder  1938-1938


Notities over Henrietta Weessies

spouse: Jennie Greendyke
child: Henrietta Mulder

name: Henrietta Mulder
gender: Female
burial date: 27 Jun 1960
burial place: Kalamazoo, Mi
death date: 24 Jun 1960
death place: Kalamazoo, Kalamazoo, Michigan
age: 55
birth date: 02 Apr 1905
birthplace: Kalamazoo, Mi
occupation: Housewife
race: White
marital status: Married
spouse's name: Ebel
father's name: Peter Weessies
mother's name: Jennie Greendyke
indexing project (batch) number: B01154-8
system origin: Michigan-EASy
source film number: 2113668

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henrietta Weessies?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henrietta Weessies

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henrietta Weessies

Henrietta Weessies
1905-1960

1927
??
-1934
Ebel Mulder
1938-1938

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. (Niet openbaar)
    4. (Niet openbaar)
    5. (Niet openbaar)
    6. (Niet openbaar)
    7. Heacock Web Site, Eleanor (DeRyke) Null Heacock, Henrietta Weessies, 6 oktober 2012
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Heacock Web Site
      Stamboom: index
    8. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 april 1905 lag tussen 3,3 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 6,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
      • 26 januari » Een werknemer van de Premiermijn in Zuid-Afrika vindt de Cullinan, de grootste diamant uit de geschiedenis.
      • 22 april » Oprichting Vereniging tot behoud van Natuurmonumenten in Amsterdam. Het initiatief daartoe werd genomen door Jac. P. Thijsse.
      • 16 mei » In Vriezenveen voltrekt zich een van de grootste branden uit de Nederlandse geschiedenis, die later het hele land wist te beroeren. In een paar uur tijd branden 228 huizen, twee kerken en het gemeentehuis aan de noordkant van Vriezenveen af. Er zijn geen persoonlijke ongelukken, maar er is wel heel veel leed. Circa 1600 inwoners zijn opeens dakloos. Drie dagen na de brand brengen koningin Wilhelmina en prins Hendrik een bezoek aan het zo getroffen dorp.
      • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.
      • 3 december » Zoltán Halmay vestigt het allereerste officiële wereldrecord op de 100 meter vrije slag. In Wenen tikt de Hongaarse zwemmer aan in 1.05,8.
    • De temperatuur op 26 augustus 1927 lag tussen 9,9 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
      • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
      • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
      • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
      • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
      • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • De temperatuur op 27 juni 1960 lag tussen 12,4 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (26%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 27 mei » Militaire staatsgreep Turkije.
      • 30 juni » Ondertekening van de onafhankelijkheidsakte van Congo door Patrice Lumumba en Gaston Eyskens.
      • 25 augustus » Olympische Zomerspelen in Rome worden geopend.
      • 7 oktober » De Amerikaanse presidentskandidaten John F. Kennedy en Richard Nixon hebben een vierde verkiezingsdebat over de Koude Oorlog.
      • 12 oktober » De Russische premier Nikita Chroesjtsjov slaat tijdens een vergadering van de Verenigde Naties met zijn schoen op zijn lessenaar.
      • 12 december » Oprichting van de Sloveense voetbalclub NK Maribor.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Weessies

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Weessies.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Weessies.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Weessies (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Herman Steinmeier, "Stamboom Steinmeier/De Vries", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steinmeier/R1418.php : benaderd 5 oktober 2026), "Henrietta Weessies (1905-1960)".