De temperatuur op 4 april 1946 lag tussen 8,6 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
5 maart » Als eerste staatsman van de geallieerde bevrijders spreekt Winston Churchill over het IJzeren Gordijn in zijn speech in het Westminster College in Fulton, Missouri. Dit wordt gezien als het begin van de Koude Oorlog.
16 maart » NSB-propagandist Max Blokzijl wordt wegens landverraad gefusilleerd op de Waalsdorpervlakte.
22 maart » Jordanië (toen Transjordanië) wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië.
16 mei » Demonstratie van de eerste magnetische bandrecorder door Jack Mullin.
1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.
5 december » New York wordt verkozen tot permanente zetel van de Verenigde Naties.
Trouwdag 25 mei 1973
De temperatuur op 25 mei 1973 lag tussen 9,5 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (52%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
23 januari » Uitbarsting van de vulkaan Eldfell op Heimaey, een eiland voor de zuidkust van IJsland. Slechts één persoon kwam hierbij om het leven, terwijl de helft van het eiland werd verwoest door de eruptie.
24 februari » De Nederlandse Vereniging voor Vrijwillige Euthanasie wordt opgericht.
20 juli » De Spaanse wielrenner Luis Ocaña wint de Ronde van Frankrijk.
11 september » President van Chili Salvador Allende wordt tijdens een coup door het leger, ondersteund door de CIA, belegerd in het presidentieel paleis en pleegt zelfmoord. Pinochet begint een militair regime dat in 1990 eindigt.
15 september » In het Magic Kingdom wordt de attractie Pirates of the Caribbean geopend.
24 oktober » Einde van de Jom Kipoeroorlog.
Dag van overlijden 25 september 2005
De temperatuur op 25 september 2005 lag tussen 11,9 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (36%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jos Soree, "Stamboom Sorée", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-soree/I486.php : benaderd 14 oktober 2026), "Helen "Elly" de Bitter (1946-2005)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.