Stamboom Sorée » Elisa Wilhelmina Petronella Johanna "Lies" Sorée (1890-????)

Persoonlijke gegevens Elisa Wilhelmina Petronella Johanna "Lies" Sorée 


Gezin van Elisa Wilhelmina Petronella Johanna "Lies" Sorée

Zij is getrouwd met Heinrich Mylord.

Zij zijn getrouwd op 22 augustus 1912, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. August Mylord  1913-1990

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisa Wilhelmina Petronella Johanna "Lies" Sorée?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisa Wilhelmina Petronella Johanna "Lies" Sorée

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisa Wilhelmina Petronella Johanna Sorée

Willem Sorée
1823-1892
Adrianus Kup
1835-1914
Johanna Kup
1864-1955

Elisa Wilhelmina Petronella Johanna Sorée
1890-????

1912
August Mylord
1913-1990

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 april 1890 lag rond de 12,1 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 11 januari » De Britse regering stelt Portugal voor een ultimatum wat betreft de Portugese aanwezigheid in Afrika.
      • 14 maart » Heiligverklaring van Liduina van Schiedam door Paus Leo XIII.
      • 14 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Salettijnen (Missionarissen van Onze Lieve Vrouw van La Salette) door Paus Leo XIII.
      • 23 november » Het Groothertogdom Luxemburg wordt losgemaakt uit de personele unie met Nederland.
      • 4 december » Het stoffelijk overschot van Koning Willem III wordt bijgezet in Delft.
      • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
    • De temperatuur op 22 augustus 1912 lag tussen 10,2 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 33,1 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
      • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
      • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
      • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sorée

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sorée.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sorée.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sorée (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Sorée is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jos Soree, "Stamboom Sorée", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-soree/I110.php : benaderd 14 oktober 2026), "Elisa Wilhelmina Petronella Johanna "Lies" Sorée (1890-????)".