De temperatuur op 25 januari 1908 lag tussen -5,6 °C en 1,3 °C en was gemiddeld -2,6 °C. Er was 0,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
5 oktober » Oostenrijk-Hongarije annexeert Bosnië, dat vanaf 1878 een condominium was, bestuurd samen met het Ottomaanse Rijk.
Trouwdag 24 oktober 1925
De temperatuur op 24 oktober 1925 lag tussen 7,8 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 5,5 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
4 maart » Calvin Coolidge wordt herbeëdigd als 30e president van de Verenigde Staten, de eerste ceremonie die op de radio te horen is
21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
21 augustus » De Nederlandse voetbalclub FC Emmen wordt opgericht.
1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.
12 december » Reza Pahlavi grijpt de macht in Iran als Sjah.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I9343.php : benaderd 29 september 2026), "Fransina Helena van der Wijden (1908-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.