Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Julius Cesar Heijman (1899-1944)

Persoonlijke gegevens Julius Cesar Heijman 


Gezin van Julius Cesar Heijman

Hij is getrouwd met Anna Margaretha Geertruida van Helsdingen.

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1929 te Soerabaja, hij was toen 29 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Julius Cesar Heijman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Julius Cesar Heijman

Julius Cesar Heijman
1899-1944

1929

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. aktenr16 filmnr1721286
  3. aktenr106, filmnr1357838

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 juni 1899 lag rond de 19,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 40%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
    • 2 april » Priesterwijding van Eugenio Pacelli in Rome door aartsbisschop Francesco di Paola Cassetta.
    • 27 april » William Middlebrook De uitvinding van de paperclip (eerste patentaanvraag voor paperclipmachine).
    • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
  • De temperatuur op 16 mei 1929 lag tussen 3,6 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
    • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
    • 14 april » De eerste Grand Prix Formule 1 van Monaco wordt gereden.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
    • 16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
    • 22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
  • De temperatuur op 23 maart 1944 lag tussen -2,1 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 3 juni » Het Franse Comité van Nationale Bevrijding zal zich voortaan als 'Voorlopige Regering van de Franse Republiek' beschouwen.
    • 2 september » Tweede Wereldoorlog: de geallieerde troepen trekken België binnen.
    • 5 september » Dolle Dinsdag: Nederland wacht tevergeefs op de bevrijders.
    • 17 september » De USAAF en de RAF voeren als onderdeel van Operatie Market Garden een bombardement uit op de kazernes van Ede. Veel bommen komen echter in de bebouwde kom van Ede terecht. Er vallen 69 burgerslachtoffers.
    • 21 september » De Poolse 1e Onafhankelijke Parachutistenbrigade landt bij Driel in het kader van Operatie Market Garden.
    • 7 oktober » De eerste en enige gewapende opstand in het concentratiekamp Auschwitz door het Sonderkommando. Deze gebeurtenissen zijn verfilmd in de film The Grey Zone.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heijman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heijman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heijman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heijman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I8064.php : benaderd 28 september 2026), "Julius Cesar Heijman (1899-1944)".