Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Albertine Bernardine Kolmus (1915-1957)

Persoonlijke gegevens Albertine Bernardine Kolmus 


Gezin van Albertine Bernardine Kolmus

Zij is getrouwd met Arthur Ferdinand Zwartjes.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertine Bernardine Kolmus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertine Bernardine Kolmus

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Albertine Bernardine Kolmus

Voorouders (en nakomelingen) van Albertine Bernardine Kolmus


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. RA1916/210
    2. https://www.openarch.nl/hga:B06B6682-5987-4AD1-AB96-CF83F90086EC
    3. (Niet openbaar)
    4. https://hdl.handle.net/21.12124/B06B668259874AD1AB96CF83F90086EC; https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB19:000842035:mpeg21:a00099

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 september 1915 lag tussen 6,2 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
      • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
      • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
      • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
      • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
      • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
    • De temperatuur op 9 juni 1957 lag tussen 9,9 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 8,4 uur zonneschijn (51%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Het eerste elektronische horloge, de Hamilton Electric, komt op de markt.
      • 12 februari » Bisschopswijding van Wilhelmus Marinus Bekkers, Nederlands bisschop-coadjutor van 's-Hertogenbosch.
      • 16 juli » De eerste supersonische transcontinentale vlucht van Californië naar New York in 3 uur, 23 minuten en 8 seconden door John Glenn.
      • 14 oktober » In Valencia (Spanje) stroomt de rivier Turia over waardoor het oude centrum van de stad zwaar wordt getroffen. Als gevolg van deze ramp komen meer dan 400 personen om het leven.
      • 31 oktober » De eerste Duitse kerncentrale wordt in gebruik genomen.
      • 5 december » Zwarte Sinterklaas, de Nederlanders worden gesommeerd Indonesië te verlaten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kolmus

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kolmus.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kolmus.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kolmus (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I7219.php : benaderd 26 december 2025), "Albertine Bernardine Kolmus (1915-1957)".