Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Dingeman Cornelis Teunis Gooshouwer (1948-2010)

Persoonlijke gegevens Dingeman Cornelis Teunis Gooshouwer 


Gezin van Dingeman Cornelis Teunis Gooshouwer

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dingeman Cornelis Teunis Gooshouwer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dingeman Cornelis Teunis Gooshouwer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dingeman Cornelis Teunis Gooshouwer

Lena van Ek
1876-1931

Dingeman Cornelis Teunis Gooshouwer
1948-2010


(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Dingeman Cornelis Teunis Gooshouwer



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.dordtenazoeker.nl/detail/ia3o8t2dURfHzieTwlIg3GDKZq1e3Zey/JLiY8gTDlsSk6ZXDUCVqiEybrXwTLpHgDsYL3V9CPXcsxkmxX6D%252BUejX%252Bxue7b4IWKFbP4B1vRFR3ZEXdKmCiQhSJtEYHNRd9Mc6kbgX%252FgMSnGsdagcgN5ikjbvl%252F2Ki3d4NFOAE1b8acCk5icl6q7kx0LVLNJ%252BkelJX5BQdvS3HM%252FZHruTHi%252BWYcMeou%252FXJZOD6G4ruuqnz7TxQA%252FCgUp7bxfPQMedjpjw%253D/dingeman%2520gooshouwer
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 maart 1948 lag tussen 7,3 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Ceylon wordt onafhankelijk.
      • 3 april » De Amerikaanse president Harry S. Truman tekent het Marshallplan.
      • 13 mei » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Makassar in Indonesië tot Apostolisch vicariaat.
      • 16 mei » Chaim Weizmann wordt gekozen tot de eerste president van Israël.
      • 17 september » Moord op Graaf Bernadotte in Jeruzalem.
      • 24 september » De Honda Motor Company wordt opgericht.
    • De temperatuur op 15 september 2010 lag tussen 10,4 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 6,6 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 8,2 uur zonneschijn (64%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 21 januari » General Motors kondigt de sluiting aan van de fabriek in Antwerpen, waar sinds 1930, Chevrolets en Opels worden gemaakt.
      • 20 februari » Het kabinet-Balkenende IV valt over de missie in Uruzgan.
      • 2 april » Het Nederlandse fregat de Hr. Ms. Tromp ontwapent twaalf piraten voor de kust van Somalië en stuurt hen met voldoende brandstof terug richting de kust.
      • 11 mei » Atlético Madrid wint de Europa Leage door in de finale Fulham FC met 2-1 te verslaan.
      • 17 augustus » In het Walt Disney Studios Park wordt het themagebied Toy Story Playland geopend.
      • 18 december » Drie presentatoren van Studio Brussel starten hun uitzendingen in het Glazen huis te Antwerpen.
    • De temperatuur op 20 september 2010 lag tussen 12,6 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (12%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Twee dagen voor de start van Afrikaans voetbalkampioenschap in Angola plegen rebellen een aanslag op het nationale elftal van Togo, waarbij zij in de noordelijke streek Cabinda met machinegeweren op de spelersbus schieten als deze onderweg is van het trainingskamp in Congo naar Angola. De buschauffeur overlijdt, zes spelers en drie begeleiders raken gewond.
      • 20 februari » Het kabinet-Balkenende IV valt over de missie in Uruzgan.
      • 29 april » Opening van Plopsa Indoor Coevorden in Coevorden (Nederland). Het is het vierde Plopsa-park.
      • 9 juni » Tweede Kamerverkiezingen in Nederland.
      • 23 september » Uit een peiling blijkt dat bijna de helft van de Roemenen vindt dat zij er beter aan toe waren, toen de stalinistische dictator Nicolae Ceaușescu hun land bestuurde.
      • 26 oktober » Zo'n zestigduizend mensen zijn in Somalië op de vlucht geslagen voor het geweld, tussen de islamitische rebellengroep Al-Shabaab en een door de regering gesteunde militie, meldt de UNHCR, de vluchtelingenorganisatie van de Verenigde Naties.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Gooshouwer


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I7103.php : benaderd 9 februari 2026), "Dingeman Cornelis Teunis Gooshouwer (1948-2010)".