Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Lucia Margretha Frietz (1884-1979)

Persoonlijke gegevens Lucia Margretha Frietz 


Gezin van Lucia Margretha Frietz

(1) Zij is getrouwd met Hendrik Eijskoot.

Zij zijn getrouwd op 29 januari 1903 te Dordrecht, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Adam Eijskoot  1904-
  2. Matheus Adrianus Eijskoot  1922-± 1995 

Het echtpaar is in 1932 gescheiden.


(2) Zij is getrouwd met Hendricus Gooshouwer.

Zij zijn getrouwd op 13 december 1935 te Dordrecht, zij was toen 51 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lucia Margretha Frietz?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lucia Margretha Frietz

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lucia Margretha Frietz


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. parenteel H.Gooshouwer van A. de Jong-Gooshouwer

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 februari 1884 lag rond de 4,7 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society, voorloper van de Britse Labour Party.
      • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
      • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
      • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
      • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
      • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
    • De temperatuur op 13 december 1935 lag tussen -3,7 °C en 1,0 °C en was gemiddeld -0,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
      • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
      • 16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
      • 24 oktober » Italië trekt Ethiopië binnen.
      • 11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.
      • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
    • De temperatuur op 13 september 1979 lag tussen 4,7 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (19%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Biljarter Raymond Ceulemans en zwemster Carine Verbauwen worden in België uitgeroepen tot respectievelijk Sportman en Sportvrouw van het jaar 1978.
      • 24 februari » Het Nederlands voetbalelftal gaat in Milaan met 3-0 onderuit in het vriendschappelijke duel in en tegen Italië. Adrie van Kraaij speelt zijn zeventiende en laatste interland voor Oranje, terwijl zijn PSV-clubgenoot Huub Stevens debuteert.
      • 25 september » Oprichting van de Poolse voetbalclub RKS Radomsko.
      • 17 oktober » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Rotterdam gelijk (1-1) tegen Polen in de onderlinge EK-kwalificatiewedstrijd.
      • 21 oktober » Paus Johannes Paulus II bezoekt Pompeï en Napels.
      • 12 december » De naam van Rhodesië wordt veranderd in Zimbabwe.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Frietz

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Frietz.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Frietz.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Frietz (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I708.php : benaderd 25 december 2025), "Lucia Margretha Frietz (1884-1979)".