Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Catharina van Hoof (????-1920)

Persoonlijke gegevens Catharina van Hoof 


Gezin van Catharina van Hoof

Zij is getrouwd met Dingeman van Beers.

Zij zijn getrouwd op 16 augustus 1901 te Zevenbergen.Bron 2


Kind(eren):

  1. Johanna van Beers  1909-1910

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina van Hoof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina van Hoof


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/19800985
  2. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/31721407

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 augustus 1901 lag tussen 8,2 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (55%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
    • 17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
    • 8 juli » Oprichting van de Peruviaanse voetbalclub Club Sportivo Cienciano.
    • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
    • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
    • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
  • De temperatuur op 20 februari 1920 lag tussen 1,9 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Chorzów.
    • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
    • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
    • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
    • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Hoof

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Hoof.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Hoof.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Hoof (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I5955.php : benaderd 27 september 2026), "Catharina van Hoof (????-1920)".