Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Reinier Leopold Dreier Gligoor (1906-1945)

Persoonlijke gegevens Reinier Leopold Dreier Gligoor 


Gezin van Reinier Leopold Dreier Gligoor

Hij is getrouwd met Frieda Beatrix Nolten.

Zij zijn getrouwd op 6 februari 1932 te Malang, hij was toen 25 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Tweede Wereldoorlogslachtoffer


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Reinier Leopold Dreier Gligoor?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Reinier Leopold Dreier Gligoor

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Reinier Leopold Dreier Gligoor


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. RA1907/61
  2. aktenr2549 filmnr 1603555
  3. filmnr1357949

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 maart 1906 lag tussen -2,0 °C en 2,6 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
    • 21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.
  • De temperatuur op 6 februari 1932 lag tussen -3,2 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 0,6 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 27 februari » James Chadwick verifieert experimenteel het bestaan van het neutron, dat hij al eerder vermoedde.
    • 1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
    • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
    • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
    • 21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
  • De temperatuur op 16 juni 1945 lag tussen 6,8 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 9 maart » De Japanners bezetten Vietnam.
    • 14 maart » Herman van Veen, Nederlands cabaretier, zanger, componist en schrijver
    • 30 maart » Tweede Wereldoorlog: Russische troepen vallen Oostenrijk binnen en bezetten Wenen. Canadese troepen die enkele dagen eerder bij Rees de Rijn zijn overgestoken, passeren bij de Achterhoek de Duits-Nederlandse grens waarmee de bevrijding van Oost-en Noord-Nederland begint.
    • 12 april » Canadese militairen bevrijden kamp Westerbork.
    • 15 april » De Nederlandse provincie Friesland wordt bevrijd.
    • 13 november » Soekarno wordt gekozen tot president van de republiek Indonesië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dreier Gligoor


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I572.php : benaderd 1 oktober 2026), "Reinier Leopold Dreier Gligoor (1906-1945)".