Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Johannes Zock (± 1876-1945)

Persoonlijke gegevens Johannes Zock 


Gezin van Johannes Zock

Hij is getrouwd met Rosalie van Pelt.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Zock?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Zock

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Zock


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 april 1945 lag tussen 2,1 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » In de Oostzee wordt het schip de Wilhelm Gustloff getorpedeerd. Van de naar schatting vijf- tot zevenduizend opvarenden aan boord overleven slechts 1239 personen de ramp. De ondergang van de Wilhelm Gustloff is de grootste scheepsramp uit de geschiedenis.
    • 23 maart » Het grote offensief begint voor de bevrijding van het nog bezette deel van Nederland.
    • 16 april » Tweede Wereldoorlog: Bevrijding van Groningen.
    • 11 september » President Harry Truman beslist op advies van Henry Stimson, de Amerikaanse minister van Oorlog, dat de oorlog met Japan en Duitsland voortaan bekend zal staan als de "Tweede Wereldoorlog".
    • 29 november » Hannie Schaft wordt herbegraven in Haarlem.
    • 15 december » Generaal Douglas MacArthur verordonneert een einde aan Shinto als Japanse staatsgodsdienst.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zock

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zock.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zock.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zock (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I4021.php : benaderd 4 oktober 2026), "Johannes Zock (± 1876-1945)".