Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Pietertje van de Cemp (± 1730-????)

Persoonlijke gegevens Pietertje van de Cemp 

  • Zij is geboren rond 1730.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 december 2020.

Gezin van Pietertje van de Cemp

Zij heeft/had een relatie met Jacob Boonstoppel.

De relatie startte


Kind(eren):

  1. Fija Boonstoppel  ± 1753-????
  2. Dirk Boonstoppel  ± 1755-???? 
  3. Aaltje Boonstoppel  ± 1760-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pietertje van de Cemp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pietertje van de Cemp

Pietertje van de Cemp
± 1730-????


Fija Boonstoppel
± 1753-????
Dirk Boonstoppel
± 1755-????
Aaltje Boonstoppel
± 1760-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Cemp


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I350.php : benaderd 25 december 2025), "Pietertje van de Cemp (± 1730-????)".