Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Cornelis Vissers

Persoonlijke gegevens Cornelis Vissers 


Gezin van Cornelis Vissers

Hij is getrouwd met Anna Cornelia van Poppelen.

Zij zijn getrouwd op 30 november 1883 te Zevenbergen.Bron 1


Kind(eren):

  1. Johannes Vissers  1884-????
  2. Cornelis Vissers  1885-????
  3. Maria Vissers  1887-1950 
  4. Johannes Vissers  1890-????
  5. Johannes Vissers  1894-????
  6. Martina Eva Vissers  1895-????
  7. Eduard Vissers  1896-????
  8. Martinus Vissers  1898-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Vissers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/74093120

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 november 1883 lag rond de 3,0 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
    • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
    • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
    • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
    • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
    • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.

Over de familienaam Vissers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vissers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vissers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vissers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I32965.php : benaderd 11 februari 2026), "Cornelis Vissers".