Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Mathilde Neijman (1914-1955)

Persoonlijke gegevens Mathilde Neijman 


Gezin van Mathilde Neijman

Zij is getrouwd met Francois Leonard Degener.

Zij zijn getrouwd op 18 maart 1936 te Djember, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mathilde Neijman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Mathilde Neijman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Mathilde Neijman


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 februari 1914 lag tussen -0,3 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De eerste regelmatige luchtlijn ter wereld wordt in Florida in gebruik genomen.
    • 14 februari » Verenigd Koninkrijk - De Britannic wordt ter water gelaten in Belfast.
    • 7 april » De 'Vereeniging tot stichting en exploitatie van vakantie-oorden in Nederland "Zomers Buiten"' wordt opgericht in Amsterdam.
    • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
    • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
    • 3 september » Kardinaal Giacomo della Chiesa wordt gekozen tot Paus Benedictus XV.
  • De temperatuur op 18 maart 1936 lag tussen 3,0 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Drie Hongaars-Nederlandse zussen nemen in Italië hun eerste lied Guarany Guaranà op als het Trio Lescano.
    • 17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
    • 14 augustus » Oprichting van de Georgische voetbalclub Lokomotivi Tbilisi.
    • 31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
    • 23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
    • 11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
  • De temperatuur op 7 oktober 1955 lag tussen 7,2 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 6,7 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (32%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 30 maart » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tiende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van Chili.
    • 29 mei » Eerste file in Nederland.
    • 27 juli » Oostenrijk wordt onafhankelijk, de grote mogendheden beëindigen de bezetting.
    • 6 oktober » De Franse autofabrikant Citroën introduceert de Citroën DS.
    • 31 oktober » Bernardus Alfrink wordt benoemd tot aartsbisschop van Utrecht.
    • 24 november » De Fokker F27 Friendship maakt zijn eerste proefvlucht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Neijman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Neijman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Neijman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Neijman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I32508.php : benaderd 30 september 2026), "Mathilde Neijman (1914-1955)".