Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Rosalina Geertruida Pechler

Persoonlijke gegevens Rosalina Geertruida Pechler 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 juli 2025.

Gezin van Rosalina Geertruida Pechler

Zij is getrouwd met Bernhard Hasenbalg.

Zij zijn getrouwd op 26 juni 1911 te Sragen.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rosalina Geertruida Pechler?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Rosalina Geertruida Pechler

Rosalina Geertruida Pechler

1911

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. RA1912/31

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 juni 1911 lag tussen 7,7 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 2,9 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
    • 16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
    • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
    • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
    • 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
    • 23 oktober » Italiaans-Turkse Oorlog: Kapitein-Vlieger Carlos Piazza steeg op 23 oktober 1911 om 06:19 uur met zijn Blériot XI op voor een verkenningsvlucht, om zo de Turks-Arabische opmars te lokaliseren. Hierdoor legde Kapitein-Vlieger Carlos Piazza de eerste oorlogsvlucht af in de geschiedenis en was de Blériot XI het eerste militaire vliegtuig dat ingezet werd tijdens een oorlog. Gevolgd door Kapitein-Vlieger Ricardo Moizo in een Nieuport.

Over de familienaam Pechler

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pechler.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pechler.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pechler (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I30576.php : benaderd 12 januari 2026), "Rosalina Geertruida Pechler".