Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Edith Melanie Egter van Wissekerke (1913-)

Persoonlijke gegevens Edith Melanie Egter van Wissekerke 


Gezin van Edith Melanie Egter van Wissekerke

(1) Zij is getrouwd met Hans Petro Ernst Woesthoff.

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1940 te Batavia, zij was toen 26 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 18 februari 1946 te Batavia.Bron 1


(2) Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 22 januari 1947 te Batavia, zij was toen 33 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Edith Melanie Egter van Wissekerke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Edith Melanie Egter van Wissekerke

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Edith Melanie Egter van Wissekerke


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 februari 1913 lag tussen -1,2 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 6,1 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
      • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
      • 4 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd als 28e president van de Verenigde Staten
      • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
      • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
      • 14 december » Kreta wordt officieel geannexeerd door Griekenland.
    • De temperatuur op 22 januari 1947 lag tussen -4,9 °C en 0,3 °C en was gemiddeld -2,9 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 10 februari » De geallieerden tekenen in Parijs de Vrede van Parijs met Roemenië, Italië, Hongarije, Bulgarije en Finland.
      • 25 februari » Pruisen (Duitsland) door de geallieerden ontbonden.
      • 25 maart » Splitsing van Schotland in twee Rooms-katholieke kerkprovincies: het bestaande Aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het Aartsbisdom Glasgow met twee nieuwe bisdommen (het Bisdom Motherwell en het Bisdom Paisley).
      • 7 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Huachipato.
      • 21 juli » Begin van de eerste politionele actie in Nederlands-Indië.
      • 14 oktober » De Amerikaanse piloot Chuck Yeager doorbreekt in een Bell X-1 als eerste de geluidsbarrière.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1909 » Miep Gies, Nederlandse die in de Tweede Wereldoorlog onderdak verleende aan Anne Frank en haar familie († 2010)
    • 1910 » Irena Sendler, Pools verzetsstrijder († 2008)
    • 1913 » Willy Vandersteen, Belgisch striptekenaar († 1990)
    • 1914 » Aatos Lehtonen, Fins voetballer en voetbalcoach († 2005)
    • 1914 » Toon Effern, Nederlands voetballer († 2005)
    • 1916 » Erik Thommesen, Deens beeldhouwer († 2008)

    Over de familienaam Egter van Wissekerke


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I29927.php : benaderd 10 februari 2026), "Edith Melanie Egter van Wissekerke (1913-)".