Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Hendrik Jacob van Zwartsenburg

Persoonlijke gegevens Hendrik Jacob van Zwartsenburg 


    Gezin van Hendrik Jacob van Zwartsenburg

    Hij had een relatie met Catharina Cornelia de Swart.

    De relatie startte


    Kind(eren):

    1. Barbera van Zwartsenburg  ± 1831-1908 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Jacob van Zwartsenburg?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Jacob van Zwartsenburg

    Hendrik Jacob van Zwartsenburg



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Zwartsenburg


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I2965.php : benaderd 25 december 2025), "Hendrik Jacob van Zwartsenburg".