Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Alegonda Lucia van Rooij

Persoonlijke gegevens Alegonda Lucia van Rooij 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 september 2024.

Gezin van Alegonda Lucia van Rooij

Zij is getrouwd met Nicolaas Akkermans.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Anna Catharina Akkermans  ± 1889-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alegonda Lucia van Rooij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Alegonda Lucia van Rooij

Alegonda Lucia van Rooij



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Rooij


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I26559.php : benaderd 29 december 2025), "Alegonda Lucia van Rooij".