Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Aart Oudhuizen (1935-1996)

Persoonlijke gegevens Aart Oudhuizen 


Gezin van Aart Oudhuizen

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aart Oudhuizen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aart Oudhuizen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aart Oudhuizen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 januari 1935 lag tussen 3,4 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
    • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
    • 16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
    • 27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
    • 12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
    • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
  • De temperatuur op 25 januari 1996 lag tussen -10,0 °C en -6,2 °C en was gemiddeld -7,8 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (89%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
    • 30 januari » De waarschijnlijke aanvoerder van de INLA, Gino Gallagher, wordt vermoord.
    • 29 februari » Een vliegtuigcrash in de Andes (Peru) kost aan 123 mensen het leven.
    • 15 juli » Herculesramp; een C-130 Hercules van de Belgische luchtmacht stort neer op Eindhoven Airport; 34 doden.
    • 4 september » Koningin Beatrix verricht de officiële opening van de Erasmusbrug in Rotterdam.
    • 13 november » Het Andorrees voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland uit de geschiedenis. De ploeg verliest op eigen veld met 6-1 van Estland.
    • 4 december » Lancering van de Mars Pathfinder, het ruimtetuig dat de eerste marsjeep veilig op de rode planeet neerzet.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Oudhuizen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I25178.php : benaderd 13 oktober 2026), "Aart Oudhuizen (1935-1996)".