Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Jan Cornelis Collewijn (1890-????)

Persoonlijke gegevens Jan Cornelis Collewijn 


Gezin van Jan Cornelis Collewijn

Hij is getrouwd met Neeltje Borsje.

Zij zijn getrouwd op 26 november 1914 te Aalblasserdam, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Cornelis Collewijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Cornelis Collewijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Cornelis Collewijn

Johannes Collewijn
± 1848-1909

Jan Cornelis Collewijn
1890-????

1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/23800866

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 juli 1890 lag rond de 18,3 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Heiligverklaring van Liduina van Schiedam door Paus Leo XIII.
    • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
    • 10 juli » Wyoming wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 29 oktober » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen. Op 23 november van datzelfde jaar zou hij komen te overlijden.
    • 23 november » Het Groothertogdom Luxemburg wordt losgemaakt uit de personele unie met Nederland.
    • 23 november » Koning Willem III sterft zonder mannelijke nakomelingen. Zijn enige dochter, de 10-jarige prinses Wilhelmina, volgt hem op als Koningin der Nederlanden, onder het regentschap van haar moeder, koningin Emma.
  • De temperatuur op 26 november 1914 lag tussen 0,3 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 3,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Verenigd Koninkrijk - De Britannic wordt ter water gelaten in Belfast.
    • 14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
    • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
    • 3 augustus » (Italië) - De regering in Rome verklaart zich neutraal en weigert aan de oorlog te gaan deelnemen aan de zijde van de andere partners in het Drievoudig Verbond, Duitsland en Oostenrijk-Hongarije.
    • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.
    • 10 november » De Duitsers bezetten Diksmuide tijdens de Slag om de IJzer in de Eerste Wereldoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Collewijn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I24762.php : benaderd 26 september 2026), "Jan Cornelis Collewijn (1890-????)".