Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Louisa Francina "Wies" Smith (1905-1978)

Persoonlijke gegevens Louisa Francina "Wies" Smith 


Gezin van Louisa Francina "Wies" Smith

Zij is getrouwd met Johan Willem Mouthaan.

Zij zijn getrouwd op 20 augustus 1928 te Soerabaja, zij was toen 23 jaar oud.Bron 6


Kind(eren):

  1. Lola/Smith Mouthaan  1928-1977 
  2. Jean Albert Mouthaan  1930-1986 
  3. Hugo Johan Mouthaan  1938-2001
  4. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 22 november 1950 te Soerabaja.Bron 2

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Louisa Francina "Wies" Smith?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Louisa Francina "Wies" Smith

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Louisa Francina "Wies" Smith


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Louisa Francina "Wies" Smith



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. https://cbgverzamelingen.nl/zoeken?search=Louisa+Francina+smith&collection=Oost-Indische+bronnen
  4. bidprentje/ rouwkaart
  5. rouwkaart/ bidprentje
  6. aktenr174, filmnr1357838

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 april 1905 lag tussen 1,7 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Bij Loen, Noorwegen veroorzaakt een in een meer gestort rotsblok een tsunami. Er vallen 61 doden.
    • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
    • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
    • 27 juni » Er breekt muiterij uit op het Russische oorlogsschip Potemkin.
    • 14 september » In Amsterdam wordt de Albert Cuypstraat aangewezen als 'ventstraat'.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
  • De temperatuur op 20 augustus 1928 lag tussen 10,3 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
    • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
    • 12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
  • De temperatuur op 19 juli 1978 lag tussen 12,8 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 7,1 uur zonneschijn (44%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Premier Ian Smith sluit een akkoord met drie gematigde nationalistische bewegingen over de overgang naar een zwart meerderheidsbewind in Rhodesië per eind 1978.
    • 19 april » Eddy Merckx rijdt zijn laatste wielerkoers.
    • 20 april » Russische gevechtsvliegtuigen dwingen een Zuid-Koreaanse Boeing 707 die uit de koers raakte in het Russische luchtruim tot een noodlanding.
    • 20 september » In het eerste optreden sinds de verloren finale van het WK voetbal wint Nederland in Nijmegen met 3-0 van IJsland in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1980.
    • 11 oktober » Het Nederlands voetbalelftal wint in Bern met 3-1 van Zwitserland in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1980.
    • 6 december » Spanje stemt in een referendum voor de nieuwe grondwet.
  • De temperatuur op 24 juli 1978 lag tussen 10,9 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,4 uur zonneschijn (28%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Drie Zuid-Molukkers gijzelen 70 mensen in het provinciehuis in Assen; ze schieten één gijzelaar dood.
    • 22 april » Het One Love Peace Concert in Kingston (Jamaica).
    • 10 mei » De Efteling opent de attractie Spookslot.
    • 26 augustus » Albino Luciani wordt paus Johannes Paulus I.
    • 17 september » De Camp Davidakkoorden tussen Egypte en Israël worden gesloten.
    • 18 november » In Jonestown, Guyana komen 913 volgelingen van sekteleider Jim Jones om door zelfmoord of moord.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smith

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smith.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smith.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smith (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I2427.php : benaderd 24 december 2025), "Louisa Francina "Wies" Smith (1905-1978)".