Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Neeltje Pieterje Sint Nicolaas (1899-1919)

Persoonlijke gegevens Neeltje Pieterje Sint Nicolaas 


Gezin van Neeltje Pieterje Sint Nicolaas

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Pieterje Sint Nicolaas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Neeltje Pieterje Sint Nicolaas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Pieterje Sint Nicolaas

Lena van Ham
1835-1907
Pieter Lems
????-1893
Lijntje Lems
1866-1936

Neeltje Pieterje Sint Nicolaas
1899-1919


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Nationaal Archief

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 april 1919 lag tussen 2,6 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 8,3 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
      • 13 april » Britse en Gurkha troepen vermoorden in Amritsar, India ten minste 379 ongewapende deelnemers aan demonstratie in het kader van de geweldloos-verzet-campagne van Gandhi
      • 3 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. ČsŠk Bratislava, het latere ŠK Slovan Bratislava.
      • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
      • 11 augustus » Friedrich Ebert, de eerste president van de nieuwe Duitse Republiek tekent de grondwet: de Weimarrepubliek is een feit.
      • 23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sint Nicolaas


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I2381.php : benaderd 12 maart 2026), "Neeltje Pieterje Sint Nicolaas (1899-1919)".