Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Marie de Seriére (1912-> 1969)

Persoonlijke gegevens Marie de Seriére 


Gezin van Marie de Seriére

(1) Zij is getrouwd met Ernest Carl Jacobus Birsak.

Zij zijn getrouwd voor 1936.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(2) Zij is getrouwd met Leslie Nash.

Zij zijn getrouwd op 1 mei 1950 te Malang, zij was toen 37 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie de Seriére?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie de Seriére

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Marie de Seriére

Voorouders (en nakomelingen) van Marie de Seriére


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://cbgverzamelingen.nl/zoeken?search=nash&collection=Oost-Indische+bronnen
    2. https://cbgverzamelingen.nl/zoeken?search=marie+seri%C3%A9re&collection=Oost-Indische+bronnen
    3. https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB27:017941027:mpeg21:a00041
    4. https://cbgverzamelingen.nl/zoeken?search=marie+de+Seriere&collection=Familieadvertenties

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 augustus 1912 lag tussen 13,1 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
      • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
      • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
      • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
      • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.
    • De temperatuur op 1 mei 1950 lag tussen 8,7 °C en 23,1 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 7 mei » Heerenveen wint met 6-5 van Ajax terwijl het een half uur vóór tijd nog met 1-5 achterstaat.
      • 28 mei » Het Ghanees voetbalelftal speelt onder de naam Goudkust de eerste officiële interland en wint met 1-0 van Nigeria.
      • 24 juni » Heiligverklaring van Maria Goretti (1890-1902), een Italiaans meisje dat door haar aanrander werd vermoord, door Paus Pius XII in Rome.
      • 22 juli » Na lang politiek gekrakeel en een volksraadpleging over zijn houding in de oorlog, betrekt de Belgische koning Leopold III weer zijn paleis in Laken.
      • 18 augustus » Julien Lahaut een Belgisch politicus, wordt vermoord, waarschijnlijk omdat hij op 11 augustus 1950 tijdens de eedaflegging van Prins Boudewijn, 'Vive la république' zou hebben geroepen.
      • 28 december » Het Nationaal park Peak District wordt het eerste natuurpark in het Verenigd Koninkrijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » Wim Povel, Nederlands cineast en schrijver († 2001)
    • 1912 » Erich Honecker, staatshoofd van Oost-Duitsland († 1994)
    • 1913 » Kees Stip, Nederlands taalkunstenaar († 2001)
    • 1916 » Van Johnson, Amerikaans acteur († 2008)
    • 1917 » Lou van Burg, Nederlands-Duitse showmaster en entertainer († 1986)
    • 1917 » Mel Ferrer, Amerikaans filmacteur, -regisseur en -producent († 2008)

    Over de familienaam De Seriére


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I23401.php : benaderd 28 december 2025), "Marie de Seriére (1912-> 1969)".