Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Alfons Charles Lammers (1863-1912)

Persoonlijke gegevens Alfons Charles Lammers 


Gezin van Alfons Charles Lammers

Hij is getrouwd met Moedjina/ Sara Inlandse christen vrouw.

Zij zijn getrouwd op 24 februari 1903 te Djokjakarta, hij was toen 39 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. Marie Hermine Lammers  1890-???? 
  2. Marius Charles Lammers  1893-1959 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alfons Charles Lammers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alfons Charles Lammers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alfons Charles Lammers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. RA1865/58; 2001INN14/79
  2. Jim Walstra ((XXXXX@XXXX.XXX))
  3. BRP3/160
  4. RA1913/100
  5. RA1904/22

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 juni 1863 lag rond de 22,5 °C. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 49%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
    • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
    • 1 juli » Begin van de Slag bij Gettysburg in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.
    • 3 oktober » President van de Verenigde Staten Abraham Lincoln maakt van Thanksgiving Day een nationale feestdag.
    • 14 oktober » Alfred Nobel verkrijgt octrooi op nitroglycerine.
  • De temperatuur op 30 december 1870 lag rond de -6,0 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
  • De temperatuur op 24 februari 1903 lag tussen 1,6 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (37%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
    • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
    • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
    • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
  • De temperatuur op 30 april 1912 lag tussen 3,2 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » China gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 28 februari » Boven de Amerikaanse staat Missouri maakt Albert Berry de eerste parachutesprong uit een vliegtuig
    • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
    • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
    • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
    • 19 september » In Breda wordt voetbalclub NAC opgericht na een fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorzetten) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lammers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lammers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lammers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lammers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I22677.php : benaderd 29 september 2026), "Alfons Charles Lammers (1863-1912)".