Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Josephine Christine Heiligers (1885-1945)

Persoonlijke gegevens Josephine Christine Heiligers 


Gezin van Josephine Christine Heiligers

Zij is getrouwd met Louis Johan Schipper.

Zij zijn getrouwd op 15 november 1913 te Kediri, zij was toen 28 jaar oud.Bron 6


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephine Christine Heiligers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephine Christine Heiligers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephine Christine Heiligers


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. RA1889/311
    2. https://www.krancher.com/doopinformatie/?pdb=13584
    3. https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/archief/2.19.255.01/invnr/136553A/file/NL-HaNA_2.19.255.01_136553A_0012
    4. https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/archief/2.19.255.01/invnr/136564A/file/NL-HaNA_2.19.255.01_136564A_000;
    5. https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/archief/2.19.255.01/invnr/136564A/file/NL-HaNA_2.19.255.01_136564A_000
    6. RA1915/135

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 oktober 1885 lag rond de 10,2 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Grover Cleveland wordt beëdigd als 22e president van de Verenigde Staten
      • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
      • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
      • 13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
      • 6 juli » Eerste tests van het vaccin tegen hondsdolheid door Louis Pasteur.
      • 10 november » Demonstratie van de eerste motorfiets door bouwer Gottlieb Daimler.
    • De temperatuur op 15 november 1913 lag tussen 6,3 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 6,6 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
      • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
      • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
      • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
      • 14 december » Kreta wordt officieel geannexeerd door Griekenland.
      • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
    • De temperatuur op 27 oktober 1945 lag tussen 7,3 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 11,8 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Het Von Rundstedt-offensief faalt en de laatste Duitse troepen worden geëvacueerd.
      • 14 maart » Michael Martin Murphey, Amerikaans singer-songwriter, gitarist, producent en acteur
      • 15 april » De Nederlandse provincie Friesland wordt bevrijd.
      • 20 mei » Canadese troepen arriveren op Texel; einde Opstand van de Georgiërs.
      • 28 juli » Een bommenwerper van de Amerikaanse luchtmacht ramt per ongeluk het Empire State Building in New York.
      • 28 augustus » In Argentinië wordt de krant Clarín opgericht.
    • De temperatuur op 12 april 1949 lag tussen 9,0 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 10,6 mm neerslag gedurende 7,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 11 mei » Siam verandert zijn naam in Thailand.
      • 8 augustus » Bhutan wordt onafhankelijk.
      • 12 september » Na een verschijningsverbod van vier jaar mag het dagblad De Telegraaf weer verschijnen.
      • 21 september » Communisten roepen de Volksrepubliek China uit.
      • 7 oktober » De Duitse Democratische Republiek (DDR) wordt gevormd.
      • 15 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Atlético Bucaramanga.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heiligers


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I21781.php : benaderd 18 februari 2026), "Josephine Christine Heiligers (1885-1945)".