Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Hermanus Johannes Wilhelmus van As (± 1911-)

Persoonlijke gegevens Hermanus Johannes Wilhelmus van As 


Gezin van Hermanus Johannes Wilhelmus van As

Hij is getrouwd met Theresia Maria Bresser.

Zij zijn getrouwd op 6 april 1932 te Rotterdam.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermanus Johannes Wilhelmus van As?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hermanus Johannes Wilhelmus van As

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hermanus Johannes Wilhelmus van As

Hermanus Johannes Wilhelmus van As
± 1911-????

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/63896011

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 april 1932 lag tussen 4,5 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 13,7 mm neerslag gedurende 13,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
    • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
    • 18 juli » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Padang in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.

Over de familienaam Van As

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van As.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van As.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van As (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I21731.php : benaderd 27 december 2025), "Hermanus Johannes Wilhelmus van As (± 1911-)".