Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Wilhelmina Jaspers (± 1836-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Jaspers 


Gezin van Wilhelmina Jaspers

Zij is getrouwd met Anthonie Heezen.

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1864 te Poortugaal.Bron 1


Kind(eren):

  1. Maria Heezen  ± 1865-???? 
  2. Johannes Heezen  1866-????
  3. Cornelis Heezen  ± 1874-1951
  4. Mattheus Heezen  ± 1877-1952 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Jaspers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Jaspers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Jaspers

Wilhelmina Jaspers
± 1836-????

1864
Maria Heezen
± 1865-????
Cornelis Heezen
± 1874-1951
Mattheus Heezen
± 1877-1952

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/24626842

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 mei 1864 lag rond de 16,6 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Lodewijk II wordt koning van Beieren.
    • 19 maart » Oprichting van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door de Spaanse priester José Manyanet y Vives.
    • 20 november » Zaligverklaring van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 30 november » Slag bij Franklin, Tennessee.
    • 4 december » Roemenië neemt een wet aan die joden uitsluit van juridische functies.
    • 8 december » Encycliek Quanta Cura van Paus Pius IX, waarin hij gewetensvrijheid, godsdienstvrijheid en scheiding van kerk en staat veroordeelt. Toegevoegd is een lijst van 80 dwalingen, de Syllabus Errorum.

Over de familienaam Jaspers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jaspers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jaspers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jaspers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I20546.php : benaderd 26 december 2025), "Wilhelmina Jaspers (± 1836-????)".