Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Cornelie Emile/Van Neuvenheim (Cornelie Emile) Van Nijvenheim (1889-1966)

Persoonlijke gegevens Cornelie Emile/Van Neuvenheim (Cornelie Emile) Van Nijvenheim 


Gezin van Cornelie Emile/Van Neuvenheim (Cornelie Emile) Van Nijvenheim

Zij is getrouwd met Willem George Frederik Koemans.

Zij zijn getrouwd op 5 april 1911 te Probolinggo, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelie Emile/Van Neuvenheim (Cornelie Emile) Van Nijvenheim?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelie Emile/Van Neuvenheim (Cornelie Emile) Van Nijvenheim

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelie Emile/Van Neuvenheim Van Nijvenheim


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 2000INN13/173

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 september 1889 lag rond de 11,0 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
    • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
    • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
    • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
    • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
    • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
  • De temperatuur op 5 april 1911 lag tussen -5,5 °C en 1,7 °C en was gemiddeld -2,2 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
    • 31 mei » De Titanic wordt te water gelaten.
    • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
    • 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
    • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
    • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
  • De temperatuur op 4 april 1966 lag tussen 4,3 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (8%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Prinses Beatrix en Claus von Amsberg treden te Amsterdam in het huwelijk.
    • 4 mei » Up-Tight, het zesde studioalbum van Stevie Wonder wordt uitgebracht.
    • 7 september » De Schipholtunnel wordt opengesteld.
    • 8 september » Uitzending van de eerste aflevering (The Man Trap) van de Amerikaanse sciencefictionserie Star Trek.
    • 2 oktober » Opening van het Estadio Vicente Calderón in Madrid, de voormalig thuishaven van de Spaanse voetbalclub Atlético Madrid.
    • 26 november » In het Franse Rance gaat 's werelds eerste getijdenkrachtcentrale in bedrijf.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Nijvenheim


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I18697.php : benaderd 18 oktober 2026), "Cornelie Emile/Van Neuvenheim (Cornelie Emile) Van Nijvenheim (1889-1966)".