Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Antonetta Louisa Steffin

Persoonlijke gegevens Antonetta Louisa Steffin 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 april 2024.

Gezin van Antonetta Louisa Steffin

(1) Zij is getrouwd met Leonard Mathieu van Velthoven.

Zij zijn getrouwd op 3 juli 1902 te Semarang.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 4 juni 1912 te Semarang.Bron 2


(2) Zij is getrouwd met Charl Eduard Manuel.

Zij zijn getrouwd op 5 december 1914 te Soerakarta.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonetta Louisa Steffin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antonetta Louisa Steffin

Antonetta Louisa Steffin

(1) 1902
(2) 1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. RA1903/10
  2. RA1913/23
  3. RA1916/148

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 december 1914 lag tussen 2,9 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 2,4 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
    • 23 juli » Oostenrijk-Hongarije stelt een ultimatum aan Servië. Het land krijgt 48 uur om te voldoen aan een aantal onmogelijke Oostenrijkse eisen. Een oorlog lijkt onvermijdelijk. (Juli-ultimatum)
    • 30 juli » Mobilisatie Rusland
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
    • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.
    • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.

Over de familienaam Steffin

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Steffin.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Steffin.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Steffin (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I18287.php : benaderd 27 december 2025), "Antonetta Louisa Steffin".