Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Lody Dorothea Emma Snijtsheuvel (1908-1970)

Persoonlijke gegevens Lody Dorothea Emma Snijtsheuvel 


Gezin van Lody Dorothea Emma Snijtsheuvel

Zij is getrouwd met Louis Theodore Struick.

Zij zijn getrouwd op 18 december 1924 te Djocjakarta, zij was toen 16 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Louis Struick  1925-1928
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 13 juni 1947 te Djakarta.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lody Dorothea Emma Snijtsheuvel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lody Dorothea Emma Snijtsheuvel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Lody Dorothea Emma Snijtsheuvel

Voorouders (en nakomelingen) van Lody Dorothea Emma Snijtsheuvel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. RA1910/94
  2. (Niet openbaar)
  3. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/115916396

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 september 1908 lag tussen 12,5 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
    • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
    • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
    • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
    • 15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
    • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
  • De temperatuur op 18 december 1924 lag tussen 5,4 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Sint-Petersburg wordt hernoemd tot Leningrad.
    • 17 februari » Johnny Weissmuller verbetert in Miami zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 57,4. Het oude record (58,6) stond sinds 9 juli 1922 op naam van de Amerikaanse zwemmer en latere filmster (Tarzan).
    • 10 mei » J. Edgar Hoover wordt aangesteld als hoofd van het Federal Bureau of Investigation.
    • 6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
    • 1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
    • 12 oktober » In de Zwitserse stad Aarau wordt Stadion Brügglifeld officieel in gebruik genomen.
  • De temperatuur op 3 juni 1970 lag tussen 5,0 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (75%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 7 april » Filmlegende John Wayne, goed voor meer dan 200 films, wint zijn eerste en enige Oscar voor zijn rol in True Grit.
    • 10 april » Paul McCartney deelt mee dat hij uit The Beatles stapt.
    • 9 september » Feyenoord wint als eerste Nederlandse club de Wereldbeker
    • 1 oktober » Mevrouw D. van der Heem-Wagemakers is de eerste vrouwelijke districtsbestuurder in het vakbondswezen.
    • 1 november » Oprichting van de Priesterbroederschap Sint Pius X van traditionalistische priesters door aartsbisschop Marcel Lefebvre in het Bisdom Fribourg in Zwitserland.
    • 11 november » Middenvelder Johan Neeskens maakt zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de EK-kwalificatiewedstrijd in en tegen de DDR.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Snijtsheuvel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I18160.php : benaderd 7 oktober 2026), "Lody Dorothea Emma Snijtsheuvel (1908-1970)".