Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Aartje Jantje van de Kleut (± 1885-????)

Persoonlijke gegevens Aartje Jantje van de Kleut 


Gezin van Aartje Jantje van de Kleut

Zij is getrouwd met Gijsbert Aalbert van Kruistum.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1906 te Ede.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aartje Jantje van de Kleut?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aartje Jantje van de Kleut

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aartje Jantje van de Kleut


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/22132746

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 april 1906 lag tussen 0,4 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 6,7 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
      • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
      • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
      • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
      • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
      • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.

    Over de familienaam Van de Kleut


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I17880.php : benaderd 29 december 2025), "Aartje Jantje van de Kleut (± 1885-????)".