Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Marie/ Maria Smith (1915-)

Persoonlijke gegevens Marie/ Maria Smith 


Gezin van Marie/ Maria Smith

Zij is getrouwd met Edmond Jacques Carli.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1940 te Tasikmalaja, zij was toen 24 jaar oud.Bron 4

Het echtpaar is gescheiden 24 januari 1983 te Amsterdam.Bron 4

Oorzaak: overlijden

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie/ Maria Smith?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie/ Maria Smith

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie/ Maria Smith


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://archief.amsterdam/archief/30408/455; https://cbgverzamelingen.nl/zoeken?search=smith&collection=Oost-Indische%20bronnen&start=550
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 mei 1915 lag tussen 9,6 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 14,2 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
    • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
    • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
    • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
    • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
  • De temperatuur op 8 mei 1940 lag tussen 7,7 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 12 mei » De Nederlandse mijnenlichter Bulgia gaat verloren bij een aanval door een Duits vliegtuig. Hierbij komen dertien opvarenden om het leven.
    • 29 mei » Seyss-Inquart aanvaardt het ambt van rijkscommissaris in Nederland.
    • 9 juni » Noorwegen capituleert voor de Duitsers.
    • 29 juni » WO II: Anjerdag, Nederlanders geven in groten getale uiting aan hun onvrede over de Duitse bezetting.
    • 15 augustus » Eerste nummer van de als ondergrondse krant begonnen La Libre Belgique.
    • 31 augustus » Eerste uitgave van het opinieblad Vrij Nederland in een oplage van 1000 exemplaren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smith

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smith.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smith.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smith (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I14790.php : benaderd 6 oktober 2026), "Marie/ Maria Smith (1915-)".