Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Jan Hendrik Rudolf Hertel (1914-)

Persoonlijke gegevens Jan Hendrik Rudolf Hertel 


Gezin van Jan Hendrik Rudolf Hertel

Hij is getrouwd met Cornelia/Smith Heiligers.

Zij zijn getrouwd op 7 november 1940 te Soerabaja, hij was toen 26 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Charles Hertel  1954-2020 
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Hendrik Rudolf Hertel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Hendrik Rudolf Hertel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Jan Hendrik Rudolf Hertel

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Hendrik Rudolf Hertel


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. Delpher, https://archief.amsterdam/indexen/persons?f=%7B%22search_s_register_type_title%22:%7B%22v%22:%22Archiefkaarten%22%7D%7D&ss=%7B%22q%22:%22adriana%20margaretha%20smith%22%7D

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 oktober 1914 lag tussen 7,8 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
      • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
      • 22 augustus » In België treffen de Britse en Duitse troepen elkaar voor het eerst tijdens de Eerste Wereldoorlog.
      • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
      • 10 november » De Duitsers bezetten Diksmuide tijdens de Slag om de IJzer in de Eerste Wereldoorlog.
      • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
    • De temperatuur op 7 november 1940 lag tussen 0,6 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Dzsingisz Gabor, Nederlands politicus en bestuurder
      • 9 april » Tweede Wereldoorlog: Duitsland valt Denemarken en Noorwegen binnen.
      • 21 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt tegen België. Het is de laatste interlandwedstrijd onder leiding van Bob Glendenning. Langer dan de Engelse trainer hield niemand het bij de nationale ploeg uit: op 2 november 1924 debuteerde hij.
      • 10 juni » Italië verklaart de oorlog aan Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk.
      • 14 juni » Het eerste officiële gevangenentransport, met ongeveer 720 Poolse politieke gevangenen uit Tarnów, komt aan bij het concentratiekamp Auschwitz.
      • 28 oktober » Tweede Wereldoorlog: Invasie van Griekenland door Italië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hertel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hertel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hertel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hertel (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I1211.php : benaderd 27 december 2025), "Jan Hendrik Rudolf Hertel (1914-)".