Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Hendrik Aloijsius Adam Victor Schoonenberg Kegel (1877-1936)

Persoonlijke gegevens Hendrik Aloijsius Adam Victor Schoonenberg Kegel 

  • Hij is geboren op 4 juli 1877 in Sibolga.Bron 1
  • Beroep: Mach. Kon. Ned. Petrol. Mij.Bron 2
  • Woonachtig:
    • Moera Enim, Palembang.
    • Tempelhof 3- Djeruk, Bandoeng.Bron 3
  • Hij is overleden op 21 september 1936 in Bandoeng, hij was toen 59 jaar oud.Bron 4
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 juli 2025.

Gezin van Hendrik Aloijsius Adam Victor Schoonenberg Kegel

(1) Hij is getrouwd met Mina Soedanese vrouw.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Henriette Catharina Sophia Smith.

Zij zijn getrouwd op 31 juli 1907 te Semarang, hij was toen 30 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Aloijsius Adam Victor Schoonenberg Kegel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Aloijsius Adam Victor Schoonenberg Kegel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://cbgverzamelingen.nl/zoeken?search=Henriette+Catharina+Sophia+smith&collection=Oost-Indische+bronnen: BRP5/72
  2. Kleian1907
  3. https://cbgverzamelingen.nl/zoeken?search=Henriette+Catharina+Sophia+smith&collection=Oost-Indische+bronnen
  4. https://cbgverzamelingen.nl/zoeken?search=Henriette+Catharina+Sophia+smith&collection=Oost-Indische+bronnen; BRP5/72
  5. RA1903/10; https://cbgverzamelingen.nl/zoeken?search=Henriette+Catharina+Sophia+smith&collection=Oost-Indische+bronnen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 juli 1877 lag rond de 20,5 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
    • 4 maart » Pjotr Iljitsj Tsjaikovski's ballet Zwanenmeer heeft zijn eerste uitvoering.
    • 4 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e president van de Verenigde Staten
    • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
    • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.
    • 14 december » Servië wordt bondgenoot van Rusland in de oorlog tegen Turkije.
  • De temperatuur op 31 juli 1907 lag tussen 9,3 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 7,9 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
  • De temperatuur op 21 september 1936 lag tussen 13,7 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 20,8 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
    • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
    • 1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
    • 21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schoonenberg Kegel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I11532.php : benaderd 26 september 2026), "Hendrik Aloijsius Adam Victor Schoonenberg Kegel (1877-1936)".