Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Mattheus Gerardus "Thijs" Heezen (1927-2018)

Persoonlijke gegevens Mattheus Gerardus "Thijs" Heezen 


Gezin van Mattheus Gerardus "Thijs" Heezen

Hij is getrouwd met Johanna Maria Annie van Overbeek.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mattheus Gerardus "Thijs" Heezen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Mattheus Gerardus "Thijs" Heezen

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Mattheus Gerardus Heezen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Mattheus Gerardus "Thijs" Heezen



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.online-familieberichten.nl/zoeken.asp?command=show&id=1594747

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 februari 1927 lag tussen 4,4 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 1,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
      • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
      • 20 mei » Saoedi-Arabië wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
      • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
      • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • De temperatuur op 1 februari 2018 lag tussen 1,9 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (28%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Sjinkie Knegt wint vijf keer goud tijdens de Europese kampioenschappen shorttrack in Dresden.
      • 6 februari » De Koninklijke Nederlandse Voetbalbond stelt Ronald Koeman aan als nieuwe bondscoach.
      • 9 mei » De Belgische club Lierse SK wordt opgeheven
      • 20 mei » In Rotterdam verliest Sparta en degradeert uit de eredivisie, het wordt 1-3 en daardoor promoveert tegenstander FC Emmen voor het eerst in de historie naar de hoogste divisie. De Graafschap doet dat ook na winst in het tweeluik tegen Almere City.
      • 5 juli » Litouwen wordt lid van de OESO.
      • 22 augustus » Twintig jaar na de dood van Nicky Verstappen is er op het politiebureau in Maastricht een live uitgezonden persconferentie gegeven waarin bekend werd gemaakt dat er een 'grote doorbraak is gemaakt' in de zaak. Het OM maakt bekend dat er een DNA-match is met een 55-jarige man, die ten tijde van het voorval in Simpelveld woonde. De verdachte is nog spoorloos.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heezen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heezen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heezen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heezen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I1127.php : benaderd 10 februari 2026), "Mattheus Gerardus "Thijs" Heezen (1927-2018)".