Stamboom Sloot » Antonius Fransciscus Sloot (1789-????)

Persoonlijke gegevens Antonius Fransciscus Sloot 

  • Hij is geboren op 28 februari 1789 in Amsterdam The Netherlands.
  • Registratie van geboorte.
  • Hij werd gedoopt op 28 februari 1789 in Amsterdam The Netherlands.
  • (Witnessen) .

  • Hij is overleden.
  • Registratie van overlijden.
  • Hij is begraven.
  • Een kind van Johannes Sloot en Joanna van Kamp
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 maart 2007.

Gezin van Antonius Fransciscus Sloot


Notities over Antonius Fransciscus Sloot

_UID FF06C729FCC148878C933A530D95FC7540AB

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Fransciscus Sloot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Fransciscus Sloot

Anthony Sloot
1735-1785

Antonius Fransciscus Sloot
1789-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 februari 1789 lag rond de 3,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord ten oosten. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
      • 5 mei » Het Cahier de doléances wordt aangeboden aan de Franse Staten-Generaal, waarmee de Franse Revolutie begint
      • 14 juni » De over boord gezette kapitein en bemanning van de HMAV Bounty bereiken Timor.
      • 20 juni » In Versailles leggen vertegenwoordigers van de derde stand en hun sympathisanten uit de lagere geestelijkheid en de adel de Eed op de Kaatsbaan af.
      • 28 augustus » Ontdekking van het Saturnusmaantje Enceladus door William Herschel.
      • 27 oktober » Slag bij Turnhout tegen de Oostenrijkers.
      • 6 november » Oprichting van het Bisdom Baltimore, het eerste rooms-katholieke bisdom in de Verenigde Staten van Amerika
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sloot

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sloot.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sloot.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sloot (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Sloot is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paulus Kruijer, "Stamboom Sloot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sloot/I616.php : benaderd 30 december 2025), "Antonius Fransciscus Sloot (1789-????)".