Stamboom Slomp » Hilligje Santing (1844-1906)

Persoonlijke gegevens Hilligje Santing 


Gezin van Hilligje Santing

Zij heeft/had een relatie met Jan KLaas Slomp.

De relatie startte


Kind(eren):

  1. Klaas Slomp  1870-1939 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hilligje Santing?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hilligje Santing

Hilligje Santing
1844-1906


Klaas Slomp
1870-1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 oktober 1844 lag rond de 13,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1844: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 27 februari » De Dominicaanse Republiek wordt onafhankelijk van Haïti.
    • 14 maart » Umberto I, koning van Italië († 1900)
    • 24 mei » Het eerste telegram ooit wordt door Samuel Morse van Baltimore naar Washington D.C. verstuurd, met als inhoud: "What hath God wrought?".
    • 13 juni » Linus Yale verkrijgt octrooi op het deurslot.
    • 15 juni » Aan Charles Goodyear wordt een octrooi verleend voor het vulkaniseren van rubber.
    • 27 juni » Joseph Smith, leider van de Mormonen, en zijn broer Hyrum worden in de gevangenis te Carthage, Illinois, door tegenstanders van de Mormoonse Kerk gelyncht.
  • De temperatuur op 20 februari 1906 lag tussen 2,3 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 5,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
    • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
    • 13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.
    • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Santing

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Santing.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Santing.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Santing (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Slomp is opgesteld door Wander Slomp.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wander Slomp, "Stamboom Slomp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slomp/I457.php : benaderd 17 oktober 2026), "Hilligje Santing (1844-1906)".