Stamboom Sieba » Hendrik Johannes Willem Vallentgoed (1883-????)

Persoonlijke gegevens Hendrik Johannes Willem Vallentgoed 

  • Hij is geboren op 27 maart 1883 in Edam.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 januari 2019.

Gezin van Hendrik Johannes Willem Vallentgoed

Hij is getrouwd met Aaltje Jacoba Wals.

Zij zijn getrouwd op 7 april 1907 te Edam, hij was toen 24 jaar oud.

=
    
         
Vader van de bruidegom

Louis Vallentgoed, luchtschommelhouder van beroep
Moeder van de bruidegom

Reinoutje Hoogstraten
=
    
         
Bruidegom

Hendrik Johannes Willem Vallentgoed, geboren te Edam, 24 jaar oud, luchtschommelhouder van beroep
Bruid

Aaltje Jacoba Wals, geboren te Edam, 22 jaar oud
=
    
         
Vader van de bruid

Cornelis Wals, visser van beroep
Moeder van de bruid

Grietje IJkema

Bronvermelding
Noord-Hollands Archief

Noord-Hollands Archief, BS Huwelijk
Edam, 7 april 1907, aktenummer 14

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Johannes Willem Vallentgoed?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Johannes Willem Vallentgoed

Hendrik Johannes Willem Vallentgoed
1883-????

1907

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 maart 1883 lag rond de 3,0 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
    • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
    • 11 juli » Het waterschap Het Woud werd opgericht bij besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant.
    • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
    • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.
    • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
  • De temperatuur op 7 april 1907 lag tussen 2,2 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 8,1 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vallentgoed


De publicatie Stamboom Sieba is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H.J. Sieba, "Stamboom Sieba", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sieba/I798.php : benaderd 26 december 2025), "Hendrik Johannes Willem Vallentgoed (1883-????)".