Stamboom Sieba » Maria Dorothea Elisabeth Beekman (1897-1968)

Persoonlijke gegevens Maria Dorothea Elisabeth Beekman 


Gezin van Maria Dorothea Elisabeth Beekman

Zij is getrouwd met Isaac Van Vliet.

Zij zijn getrouwd op 12 juni 1924 te Amsterdam, zij was toen 27 jaar oud.

Huwelijk op 12 juni 1924 te Amsterdam
=

Vader van de bruidegom

Jacob van Vliet, Koopman van beroep
Moeder van de bruidegom

Bilha Querido
=

Bruidegom

Isaac van Vliet, geboren te Amsterdam, 33 jaar oud, Koopman van beroep
Bruid

Maria Dorothea Elisabeth Beekman, geboren te Amsterdam, 27 jaar oud
=

Vader van de bruid

Johannes Beekman
Moeder van de bruid

Anna Lucretia Lindeman

Bronvermelding
Noord-Hollands Archief

Noord-Hollands Archief, BS Huwelijk
Amsterdam, 12 juni 1924, aktenummer Reg.4C fol. 38v

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Maria Dorothea Elisabeth Beekman

Maria Dorothea Elisabeth Beekman Geregistreerde 13-04-1897 Amsterdam Archiefkaarten
Archiefkaarten

Bron: ArchiefkaartenSoort registratie: Registratie(Akte)datum: 13-04-1897Plaats: AmsterdamSoort akte: Registratie

Bijzonderheden:

https://archief.amsterdam/archief/30238/1280

Geregistreerde
Maria Dorothea Elisabeth Beekman
geboren 13-04-1897

Diversen:
Overleden: Ja

Paginaweergave
Bronvermelding
Archiefkaarten, archiefnummer 30238, inventarisnummer 1280
Gemeente: Amsterdam
Periode: 1964-1994
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
geboorte akte archief.amsterdam/inventarissen/scans/5009/1.3.10.55/start/180/limit/10/highlight/4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Dorothea Elisabeth Beekman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Dorothea Elisabeth Beekman

Maria Dorothea Elisabeth Beekman
1897-1968

1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 april 1897 lag rond de 15,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 50%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
    • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
    • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
    • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
    • 31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
  • De temperatuur op 12 juni 1924 lag tussen 8,6 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 7,6 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
    • 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
    • 14 maart » Paul Huf, Nederlands fotograaf († 2002)
    • 1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
    • 12 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalbond, de Federación Colombiana de Fútbol.
    • 24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.
  • De temperatuur op 22 november 1968 lag tussen 2,2 °C en 4,3 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nederland start met kleurentelevisie-uitzendingen.
    • 7 maart » De BBC vertoont voor het eerst het nieuws in kleur.
    • 23 juni » Jozef Adamec scoort namens Tsjecho-Slowakije als eerste voetballer ooit een hattrick tegen Brazilië in een onderlinge oefeninterland in Bratislava.
    • 25 juli » Paus Paulus VI veroordeelt in zijn encycliek Humanae Vitae alle mechanische en chemische middelen tot geboortebeperking. Deze paus heeft hierna nooit meer een encycliek geschreven.
    • 6 september » Swaziland wordt onafhankelijk.
    • 29 september » Eerste uitzending van de Fabeltjeskrant op de Nederlandse televisie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Beekman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beekman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beekman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beekman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Sieba is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H.J. Sieba, "Stamboom Sieba", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sieba/I1415.php : benaderd 12 februari 2026), "Maria Dorothea Elisabeth Beekman (1897-1968)".