Stamboom Sieba » Jean August Sieba (1903-1910)

Persoonlijke gegevens Jean August Sieba 


Gezin van Jean August Sieba


Notities over Jean August Sieba

Kind vermist.      Sedert Donderdag 4 Aug. 1910, tusschen 7 en 7.30 uur n.m., wordt vermist de 7-jarige Jan August Sieba, woonachtig Lijnbaansgracht 267 te Amsterdam, klein voor zijn leeftijd, bleek aangezicht, donkere oogen, kort geknipt haar, gekleed met blauw petje, geel flanellen blouse, zwart broekje, zwarte rijglaarsjes en zwarte kousen. Vermoed wordt dat hij aan het water van de Lijnbaan, gracht heeft gespeeld en in een onopgemerkt oogenblik daarin is gevallen en verdronken. Zij die omtrent dit kind eenige inlichtingen kunnen verstrekken, worden verzocht zulks te doen aan het bureau van politie Leidscheplein te Amsterdam.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jean August Sieba?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jean August Sieba

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jean August Sieba


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 maart 1903 lag tussen 4,7 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
      • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
      • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
      • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
      • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
      • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
    • De temperatuur op 7 augustus 1910 lag tussen 9,5 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
      • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
      • 3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
      • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
      • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
      • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sieba

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sieba.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sieba.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sieba (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Sieba is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H.J. Sieba, "Stamboom Sieba", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sieba/I130.php : benaderd 26 december 2025), "Jean August Sieba (1903-1910)".