Stamboom Severijn » Arie Moll (1897-????)

Persoonlijke gegevens Arie Moll 

Bron 1

Gezin van Arie Moll

Hij is getrouwd met Nelletje Kerkmeester.

Zij zijn getrouwd op 22 september 1922 te Huizen, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Klaas Moll  1923-1923
  2. Klaas Moll  1924-1928
  3. Gerrit Moll  1927-2016
  4. Jannetje Moll  1929-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arie Moll?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Arie Moll


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Jattie Moll-Severijn, Samengesteld door Dr. W.H. Moll, Amersfoort 1 december 1940.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 december 1897 lag rond de 10,5 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
      • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
      • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
      • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
      • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
      • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
    • De temperatuur op 22 september 1922 lag tussen 11,2 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 2,6 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
      • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
      • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
      • 9 juli » Johnny Weissmuller zwemt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6. Het oude record (1.00,4) stond sinds 24 augustus 1920 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot Duke Kahanamoku.
      • 26 november » Howard Carter en Lord Carnarvon betreden de tombe van de Egyptische farao Toetanchamon.
      • 22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Moll

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Moll.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Moll.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Moll (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gijsbertus Cornelis (Bert) Severijn, "Stamboom Severijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn/I8874.php : benaderd 28 december 2025), "Arie Moll (1897-????)".