Stamboom Severijn » Astrid van Weert (1969-)

Persoonlijke gegevens Astrid van Weert 


Gezin van Astrid van Weert

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Astrid van Weert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Astrid van Weert


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 oktober 1969 lag tussen 8,3 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (25%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De student Jan Palach steekt zichzelf in brand op het Wenceslasplein in Praag uit protest tegen de teruggedraaide hervormingen van de Praagse Lente. Hij overlijdt drie dagen later aan zijn verwondingen.
      • 2 maart » De supersonische Concorde maakt haar eerste vlucht.
      • 28 april » Charles de Gaulle treedt af als president van Frankrijk omdat hij het referendum van de dag ervoor had verloren
      • 26 september » Het Beatles album Abbey Road komt uit.
      • 15 november » In Washington protesteren 250.000 mensen tegen de Vietnamoorlog.
      • 17 november » In Helsinki gaan de SALT I-besprekingen van start.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Weert

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Weert.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Weert.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Weert (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gijsbertus Cornelis (Bert) Severijn, "Stamboom Severijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn/I675.php : benaderd 28 december 2025), "Astrid van Weert (1969-)".