Stamboom Severijn » Katrien Wever (1973-)

Persoonlijke gegevens Katrien Wever 

Bron 1

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Katrien Wever

Zij is getrouwd met Petrus Franciscus Marinus (Patrick) Coolen.

Zij zijn getrouwd op 6 december 2003 te Amsterdam, zij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Katrien Wever?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Katrien Wever

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Aanvullingen van Renie van Wijk

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 mei 1973 lag tussen 12,0 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was 8,3 uur zonneschijn (52%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 14 mei » Skylab, het eerste ruimtestation van de Verenigde Staten wordt gelanceerd. Het is de laatste lancering van de Saturnus V raket.
    • 2 juni » Koningin Juliana opent het Van Gogh Museum in Amsterdam.
    • 30 juni » Een zonsverduistering van zeven minuten die in Afrika het beste zichtbaar is.
    • 2 september » De Nederlandse mannenhockeyploeg wint in het Wagener-stadion het wereldkampioenschap hockey door in de finale India na strafballen te verslaan.
    • 6 december » Gerald Ford wordt beëdigd als de eerste niet-gekozen vicepresident van de Verenigde Staten.
    • 28 december » Aleksandr Solzjenitsyn publiceert De Goelag Archipel.
  • De temperatuur op 6 december 2003 lag tussen -2,9 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » In België keurt de Kamer de wet op het homohuwelijk goed.
    • 12 maart » De AEX-index bereikt met 218,44 punten het laagste punt sinds de hoogtijdagen van 2000.
    • 15 maart » De Nederlander Rens Blom verbetert in Birmingham het Nederlands indoorrecord polsstokhoogspringen met een spronghoogte van 5,75 meter.
    • 21 juni » De hockeysters van hockeyclub 's-Hertogenbosch winnen de zesde landstitel op rij in de Nederlandse hoofdklasse door Laren met 3-2 te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
    • 29 juni » Het Frans voetbalelftal wint voor de tweede keer de strijd om de Confederations Cup, ditmaal ten koste van Kameroen (1-0).
    • 25 augustus » Lancering van de Spitzer Space Telescope.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wever

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wever.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wever.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wever (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gijsbertus Cornelis (Bert) Severijn, "Stamboom Severijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn/I3535.php : benaderd 30 december 2025), "Katrien Wever (1973-)".