Stamboom Severijn » Hendrik Karel Nieuwenhuis (1895-1937)

Persoonlijke gegevens Hendrik Karel Nieuwenhuis 


Gezin van Hendrik Karel Nieuwenhuis

Hij is getrouwd met Gerritdina Beuzekamp.

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1919 te Diepenheim, hij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Karel Nieuwenhuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Karel Nieuwenhuis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Karel Nieuwenhuis


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 mei 1919 lag tussen 9,2 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
      • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
      • 28 juni » Ondertekening van het Verdrag van Versailles.
      • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.
      • 1 december » Lady Nancy Astor wordt het eerste vrouwelijke lid van het Britse Parlement.
      • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.
    • De temperatuur op 7 mei 1937 lag tussen 5,0 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 7 januari » Prinses Juliana trouwt met Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld in de Sint-Jacobskerk in Den Haag. De Maastrichtste 7 Januaristraat verwijst hiernaar.
      • 26 april » Het Spaanse stadje Guernica wordt door Duitse bombardementen vrijwel van de kaart geveegd.
      • 28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.
      • 3 juni » De Engelse ex-koning Eduard VIII trouwt met zijn grote liefde Wallis Simpson. De verliefde koning mocht van de Engelse regering niet met haar trouwen omdat Wallis reeds gescheiden was en bovendien was zij Amerikaanse. De koning deed daarom eind 1936 afstand van de troon. Het echtpaar gaat vanaf dan verder leven als Hertog en Hertogin van Windsor in Frankrijk.
      • 2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
      • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Nieuwenhuis


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gijsbertus Cornelis (Bert) Severijn, "Stamboom Severijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn/I20144.php : benaderd 30 december 2025), "Hendrik Karel Nieuwenhuis (1895-1937)".