De temperatuur op 19 juli 1988 lag tussen 10,3 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (32%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
24 januari » Steffi Graf wint haar eerste Australian Open. In de finale in Melbourne verslaat de West-Duitse tennisster haar Amerikaanse collega Chris Evert-Lloyd met 6-1 en 7-6.
16 mei » In de Peruviaanse hoofdstad Lima wordt een aanslag op Paus Johannes Paulus II verijdeld. In het politiecordon naar het vliegveld hadden zich leden van de maoïstische guerrillabeweging Lichtend Pad als agenten vermomd.
25 juni » Nederland wint het EK voetbal door in de finale in München met 2-0 te winnen van de Sovjet-Unie door doelpunten van Ruud Gullit en Marco van Basten.
29 juni » Maria Canins wint de eerste editie van de Ronde van Italië voor vrouwen, ook bekend als de Giro Donne.
20 juli » Wegens gebrek aan bewijs wordt Osman Morote, die wordt beschouwd als de tweede man van de maoïstische guerrillagroep Lichtend Pad, in de Peruviaanse hoofdstad Lima vrijgesproken van moord op twee ambtenaren.
14 september » Amerikaanse autoriteiten mogen voor het eerst getuige zijn van een nucleaire test door de Sovjet-Unie.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gijsbertus Cornelis (Bert) Severijn, "Stamboom Severijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn/I1895.php : benaderd 20 oktober 2026), "James Andrew Matthijsse (1988-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.