Stamboom Severijn » Jeremy Norman Duininck (1970-)

Persoonlijke gegevens Jeremy Norman Duininck 

Bron 1

Gezin van Jeremy Norman Duininck

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jeremy Norman Duininck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jeremy Norman Duininck

Jeremy Norman Duininck
1970-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Stob Family Website

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 oktober 1970 lag tussen 9,4 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
      • 9 juni » Bob Dylan ontvangt een eredoctoraat in de Muziek aan de Princeton University.
      • 19 augustus » De eerste officiële competitiewedstrijd van de fusieclub FC Utrecht in de eredivisie eindigt in een 4-1 nederlaag in De Kuip tegen Feyenoord.
      • 26 augustus » President Jafaar Numeiri van Soedan maakt bekend dat alle kranten en persbureaus in het Afrikaanse land worden genationaliseerd.
      • 10 oktober » Fiji wordt onafhankelijk.
      • 17 november » Luitenant William Calley moet terechtstaan voor de massamoord in My Lai.
      • 3 december » Na een gijzeling van 60 dagen door het Front de Libération du Québec, wordt het Britse handelscommissielid James Cross vrijgelaten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Duininck

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Duininck.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Duininck.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Duininck (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gijsbertus Cornelis (Bert) Severijn, "Stamboom Severijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn/I14484.php : benaderd 29 december 2025), "Jeremy Norman Duininck (1970-)".