Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf » Elisabeth Fingskes (1901-1983)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Fingskes 


Gezin van Elisabeth Fingskes

Zij is getrouwd met Konrad Drösser.

Zij zijn getrouwd op 1 juni 1931 te Dülken, Viersen, Nordrhein-Westfalen, Deutschland, zij was toen 29 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Fingskes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Fingskes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Fingskes


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://thoer.net/ahnen/d%C3%BClken/fingskes

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 augustus 1901 lag tussen 14,4 °C en 25,3 °C en was gemiddeld 19,6 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (64%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
      • 17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
      • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
      • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
      • 6 september » De Amerikaanse anarchist Leon Czolgosz vermoordt de Amerikaanse president William McKinley tijdens de Pan-American Exposition in Buffalo, New York.
      • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
    • De temperatuur op 1 juni 1931 lag tussen 8,3 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 12,7 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Sir Oswald Mosley richt in Londen een fascistische partij op; de latere British Union of Fascists.
      • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
      • 3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
      • 26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.
      • 5 december » Christus Verlosserkathedraal in Moskou wordt verwoest door een order van Jozef Stalin.
      • 9 december » Spanje wordt een republiek.
    • De temperatuur op 9 mei 1983 lag tussen 9,0 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 3,5 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (15%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Door een fusie wordt de toenmalige gemeente Antwerpen fors uitgebreid met zeven randgemeenten (Berchem, Borgerhout, Deurne, Ekeren, Hoboken, Merksem en Wilrijk). De voormalige (rand)gemeenten zijn nu districten binnen de gemeente Antwerpen.
      • 5 januari » De Franse regering verbiedt het Corsicaans Nationaal Bevrijdingsfront (FLNC).
      • 16 februari » Het Nederlands voetbalelftal verliest met 1-0 van Spanje in de EK-kwalificatiereeks. Drie spelers spelen hun laatste interland voor Oranje: Ruud Krol (83ste), Hugo Hovenkamp (31ste) en John Metgod (21ste).
      • 17 maart » Ontslag van de Nederlander Lambert van Heygen als bisschop van Doumé en benoeming tot bisschop van Bertoua in Kameroen.
      • 23 oktober » De grootste betoging uit Belgische geschiedenis trekt door de straten van Brussel: 400.000 mensen protesteren tegen de plaatsing van nieuwe kernraketten.
      • 14 december » Dichteres Vasalis krijgt in Muiden de P.C. Hooftprijs uitgereikt uit handen van minister Elco Brinkman van Cultuur.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Fingskes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fingskes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fingskes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fingskes (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.R. Servaes, "Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-servaes/I9883.php : benaderd 19 oktober 2026), "Elisabeth Fingskes (1901-1983)".