Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf » Eva Meijer Frank (± 1824-????)

Persoonlijke gegevens Eva Meijer Frank 


Gezin van Eva Meijer Frank

Zij is getrouwd met Moses Levie Swart.

Zij zijn getrouwd op 4 januari 1865 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.Bron 1

Huwelijk op 4 januari 1865 te Amsterdam
=
Vader van de bruidegom
Levie Juda Swart, venter van beroep
Moeder van de bruidegom
Sara Moses Velleman
=
Bruidegom
Moses Levie Swart, geboren te Amsterdam, 47 jaar oud, venter van beroep
Bruid
Eva Meijer Frank, geboren te Amsterdam, 41 jaar oud
=
Vader van de bruid
Meijer Mozes Frank
Moeder van de bruid
Betje Aron Zulbach
=
Opmerking
Weduwnaar van Rebecca Frank.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eva Meijer Frank?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eva Meijer Frank

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eva Meijer Frank

Eva Meijer Frank
± 1824-????

1865

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Noord-Hollands Archief, BS Huwelijk; Amsterdam, 4 januari 1865, aktenummer Reg.1 fol. 9

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 januari 1865 lag rond de 2,8 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Tennessee neemt een nieuwe grondwet aan waarin slavernij is afgeschaft.
    • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 9 april » Met de overgave van generaal Robert E. Lee eindigt de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 14 april » President Abraham Lincoln neergeschoten door John Wilkes Booth, zijn minister van Buitenlandse Zaken Seward wordt neergestoken door mede-samenzweerder Lewis Paine.
    • 19 juni » In Galveston, Texas wordt de afschaffing van de slavernij en de vrijheid van alle voormalige slaven in Texas afgekondigd. De dag wordt in de Verenigde Staten gevierd als Juneteenth.
    • 5 juli » De eerste maximumsnelheidswet wordt doorgevoerd in Groot-Brittannië.

Over de familienaam Frank

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Frank.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Frank.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Frank (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.R. Servaes, "Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-servaes/I7979.php : benaderd 31 december 2025), "Eva Meijer Frank (± 1824-????)".